Seyahat Sağlık Sigortası
Teklif Al

Seyahat sağlık sigortası özellikle yurt dışı seyahatler için ilgili ülke konsoloslukları tarafından vize aşamasında istenmektedir. Ayrıca Seyahat Sigortası yaptırarak yurt içi ya da yurt dışı seyahatlerinizde karşılaşılabilecek başta sağlık riskleri olmak üzere yolculuk risklerine karşı çok düşük primler ödeyerek kendinizi güvence altına alabilir ve yüksek maliyetli olası tedavi ve nakil giderlerini tazmin edebilirsiniz.

Yurtdışı seyahatlerinizde aşağıda belirttiğimiz muhtemel risklere karşı seyahat sigortası ile güvence sağlayabilirsiniz:

  • Seyahatinizi iptal etmek durumunda kalırsanız, bu iptal işleminden dolayı ortaya çıkabilecek zararlarınızı güvence altına alabilirsiniz.
  • Uçak biletiniz hava yolu şirketi tarafından ertelenirse veya uçuşunuz gecikirse, seyahat sigortası ile otel ve buna bağlı diğer giderlerinizin karşılanmasını sağlayabilirsiniz.
  • Yurt dışı seyahatiniz sırasında bir kaza geçirirseniz veya hastalanırsanız, sahip olduğunuz sağlık sigortası yurt dışında ortaya çıkabilecek sağlık giderlerinizi karşılamayabilir. Bu durumda seyahat sigortası ile acil tıbbi yardım ve müdahale giderlerinizi güvence altına alabilirsiniz.
  • Bavullarınızın çalınması veya kaybolması risklerini seyahat sigortası ile güvence altına alabilirsiniz.
  • Yurt dışında meydana gelebilecek sakatlık ve vefat risklerini sigorta kapsamı altına alabilirsiniz.

Ayrıca,  Yurtdışı Seyahat sigortası, Yurtiçi Seyahat Sigortası, Yurt içi Zorunlu Seyahat Sigortası ve Tur Operatörleri için İncoming Seyahat sigortasını bize sormadan yaptırmayın.

Size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ettiğiniz sürece bunu kabul ettiğinizi varsayacağız. Tamam Çerez Politikası